19.10.2012 17:50
Поділитися

Глядач ICTV став героєм програми «Анекдотів по-українськи»

Глядач ICTV став героєм програми «Анекдотів по-українськи»

«Анекдоти по-українськи» знайшли свого народного героя — ним став програміст із Києва Євген Прокопович! Кращі жарти від першого переможця інтернет-конкурсу серед глядачів програми дивіться вже цієї неділі.

Конкурс кращих анекдотів від глядачів ICTV знайшов свого першого переможця. Євген отримав унікальну можливість не тільки побувати на знімальному майданчику «Анекдотів по-українськи», але й стати її учасником.

– Я уявляв собі процес зйомок у вигляді напруженого: «Увага, мотор!». А замість цього опинився у теплій компанії життєрадісних і веселих людей, які живуть своїм проектом. Це був неперевершений і захоплюючий досвід, за який я дуже вдячний, – поділився враженнями від участі в програмі переможець.

Жарт, який підкорив увесь Інтернет, та ще купа нових кумедних анекдотів від Євгена Прокоповича – ви можете почути вже цієї неділі в «Анекдотах по-українськи».

Ви також можете поборотись за звання найкращого інтернет-автора та стати зіркою екрану! Розкажіть анекдот на веб-камеру і розмістіть відео на FB-сторінці проекту, на myICTV чи на SAY.TV.Та історія, яка набере найбільше «лайків» за місяць — стане переможцем.

Детальніше про умови конкурсу дізнайтесь просто зараз.

Дивіться «Анекдоти по-українськи» у неділю о 07:50 на каналі ICTV!

19.10.2012 17:50

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору
    ВГОРУ